Agata Bałdyga

Osobista Stylistka i Stylistka Mody

Na co dzień chodzę na zakupy z klientkami i klientami oraz wietrzę szafy, zazwyczaj robiąc w nich dużo miejsca na nowe, przemyślane stylizacje. Pomagam kobietom i mężczyznom odnaleźć sposób na ubieranie się, zgodny z indywidualnym stylem życia i wykonywanym zawodem. Bliska jest mi praca z rozmaitymi sylwetkami i różnymi typami urody.

Skończyłam kursy i szkolenia z zakresu mody i stylu. Jestem absolwentką psychologii co zdecydowanie pomaga w pracy osobistej stylistki, przede wszystkim w badaniu potrzeb.

Moim zawodowym mottem jest: „Chcę Cię ubrać, a nie przebrać”. Najważniejsze bowiem, jest dla mnie odkrycie indywidualnego stylu, który odzwierciedli charakter danej osoby.

Jestem organizatorką pokazów mody.

Pracuje przy sesjach zdjęciowych dla marek odzieżowych, indywidualnych klientów, biznesu oraz magazynów lifestyle`owych.

Od kilku lat współtworzę audycje modową Trzymaj Fason w Radiu UWM FM. Regularnie udzielam się jako ekspert w programach telewizyjnych i radiowych różnych stacji.

Przeprowadzam liczne szkolenia z zakresu stylu dla marek odzieżowych, przyszłych stylistów i dla biznesu. Jestem branżowym mentorem dla początkujących modowych zajawkowiczów.

Bliskie są mi idee: Slow Fashion, Less Waste i Zrównoważonej Mody. Uwielbiam styl uliczny, minimalizm i miksowanie sportowego z eleganckim.

Jestem pewna, że doskonale zadbam o Twój wizerunek i sprawię, że będziesz wyglądała/wyglądał doskonale. Sprawa jest prosta – wszystko masz już w sobie. Podstawą bowiem jest wewnętrzne piękno, ja tylko sprawię, że będzie ono widoczne na zewnątrz. ​

Dlaczego mi sie to uda? Bo stylizowanie to moja pasja.

Zapraszam do współpracy indywidualnej w zakresie zakupów, porządkowania szafy, metamorfoz czy stylizacji ślubnej.

Zapraszam do współpracy firmy w zakresie tworzenia służbowych uniformów, szkoleń z dress code’u czy stylizowania produktowych/wizerunkowych sesji zdjęciowych.