/*

*/
/*

*/
/*

*/
/*

*/
/*

*/
/*

*/
/*

*/
/*

*/
/*

*/
/*

*/
/*

*/
/*

*/
/*

*/
/*

*/
/*

*/
/*

*/

O mnie

Doświadczenie i Pasja

Stylizowanie to moja pasja. W połączeniu z wiedzą z zakresu psychologii i mody tworzę wizerunek kobiety pięknej, silnej i jedynej w swoim rodzaju.

Agata Bałdyga

Osobista Stylistka i Stylistka Mody

Na co dzień chodzę na zakupy z klientkami i klientami oraz wietrzę szafy, zazwyczaj robiąc w nich dużo miejsca na nowe, przemyślane stylizacje. Pomagam kobietom i mężczyznom odnaleźć sposób na ubieranie się, zgodny z indywidualnym stylem życia i wykonywanym zawodem. Bliska jest mi praca z rozmaitymi sylwetkami i różnymi typami urody.

Skończyłam kursy i szkolenia z zakresu mody i stylu. Jestem absolwentką psychologii co zdecydowanie pomaga w pracy osobistej stylistki, przede wszystkim w badaniu potrzeb.

Moim zawodowym mottem jest: „Chcę Cię ubrać, a nie przebrać”. Najważniejsze bowiem, jest dla mnie odkrycie indywidualnego stylu, który odzwierciedli charakter danej osoby.

Jestem organizatorką pokazów mody.

Pracuje przy sesjach zdjęciowych dla marek odzieżowych, indywidualnych klientów, biznesu oraz magazynów lifestyle`owych.

Od kilku lat współtworzę audycje modową Trzymaj Fason w Radiu UWM FM. Regularnie udzielam się jako ekspert w programach telewizyjnych i radiowych różnych stacji.

Przeprowadzam liczne szkolenia z zakresu stylu dla marek odzieżowych, przyszłych stylistów i dla biznesu. Jestem branżowym mentorem dla początkujących modowych zajawkowiczów.

Bliskie są mi idee: Slow Fashion, Less Waste i Zrównoważonej Mody. Uwielbiam styl uliczny, minimalizm i miksowanie sportowego z eleganckim.

Jestem pewna, że doskonale zadbam o Twój wizerunek i sprawię, że będziesz wyglądała/wyglądał doskonale. Sprawa jest prosta – wszystko masz już w sobie. Podstawą bowiem jest wewnętrzne piękno, ja tylko sprawię, że będzie ono widoczne na zewnątrz. ​

Dlaczego mi sie to uda? Bo stylizowanie to moja pasja.

Zapraszam do współpracy indywidualnej w zakresie zakupów, porządkowania szafy, metamorfoz czy stylizacji ślubnej.

Zapraszam do współpracy firmy w zakresie tworzenia służbowych uniformów, szkoleń z dress code’u czy stylizowania produktowych/wizerunkowych sesji zdjęciowych.

Zaufali mi

Niektóre marki z którymi miała okazję współpracować!

 Niektóre marki z którymi miała okazję współpracować!

Oferta

Moje usługi

Lata doświadczenia oraz zdobyta wiedza to klucz do sukcesu.
Zapraszam do współpracy.

Zakupy Ze Stylistką

Dobór stroju na konkretną okazję, uzupełnianie szafy
o nowe elementy lub całkowite kompletowanie nowej garderoby, w oparciu o analizę kolorystyczną i analizę sylwetki.

KOSZT: 200zł/h

Przegląd Szafy

Dokładna analiza garderoby ze wskazaniem elementów doskonałych i wyeliminowaniem niepasujących. Łączenie konkretnych ubrań w zestawy na każdą okazję.

KOSZT: 1000zł/4h

Metamorfozy

Zmiana wyglądu mająca na celu poprawę lub odmianę wizerunku. Metamorfoza zakłada dobór ubrań, nową fryzurę, odpowiedni makijaż, a także sesje fotograficzną w profesjonalnym studio.

KOSZT: od 2000zł

Stylizacja Ślubna

Kompleksowa obsługa uroczystości ślubnej.
Od doboru sukni i garnituru wraz z doradztwem w zakresie dodatków, makijażu i fryzury, przez dekorację sali, na realizacji najskrytszych marzeń pary młodej kończąc.

KOSZT: indywidualna wycena

Stylizacja / Produkcja Sesji Zdjęciowych

Obsługa w zakresie: doboru stylizacji ubioru, wyboru modeli/modelek, tworzenia scenografii, wyboru miejsca pod sesje, opracowania całościowej koncepcji sesji, planowania scenariusza dnia filmowego / zdjęciowego, koordynacja pracy całego zespołu: fotograf, film, makijaż, fryzjer, etc. 

KOSZT: indywidualna wycena

Warsztaty / Szkolenia / Pokazy Mody

Szkolenia Dress Code dla biznesu.
Warsztaty Stylizacyjne dla grupy kobiet i/lub mężczyzn.
Warsztaty Modowe jako atrakcja eventowa.
Profesjonalne pokazy mody prezentujące najnowsze kolekcje topowych marek modowych,
jak i alternatywnych projektantów.

KOSZT: indywidualna wycena

Test

Kontakt

Porozmawiajmy

Jeżeli masz pytania lub chcesz nawiązać współpracę daj mi znać,

+48 602 154 966

lub po prostu napisz wiadomość

agata@doradcastylu.pl